3 cviky, které vám dokážou odstranit tuk v oblasti břicha a boků!

Nejběžnější chybou, kterou děláme při pokusu o hubnutí, je přesvědčení, že uspokojivých výsledků lze dosáhnout přes noc. I když existují „diety“, které to slibují, některé cviky mohou být účinnější při postupném hubnutí pasu.

Mírná fyzická aktivita (15 až 30 minut denně) pomáhá snižovat počet tukových buněk. Kromě toho nám provádění některých cviků na břicho pomáhá zpevnit svaly v této oblasti a dále spalovat tuky.

Níže uvádíme 3 cviky na zpevnění, které jsou zaměřeny přesně na spalování tuku, který se hromadí po celé břišní oblasti.

Cvičení 1 

Lehněte si na záda na podložku. Natáhněte ruce dopředu a mírně oddělte nohy. Při nádechu a výdechu zvedněte horní část těla a při stisknutí břišních svalů ji otočte doprava.

Pravou rukou se snažte dotknout prstů levé nohy. Stejný pohyb opakujte také s druhou stranou. Proveďte 20 opakování.

Cvičení 2 

Ve stejné poloze jako v předchozím cvičení, tj. Ležet na zádech, založte ruce a položte dlaně za krk.

Při nádechu zvedněte trup a současně se ohýbejte doprava. Je důležité používat břišní svaly k pohybu trupu, aby nedošlo k přetížení zad. Opakujte 20krát na každou stranu.

Cvičení 3 

Lehněte si na podložku a položte ruce za hlavu a současně zvedněte horní část trupu a nohy. Pamatujte, že veškerá síla musí jít do břicha.

Ohněte levou nohu tak, aby se koleno dotklo pravého loktu. Stejný pohyb proveďte také s druhou stranou a opakujte 20krát.

zdroj: rimedio-naturale.it