3 rychlá cvičení, která vás zbaví tuku v podpaží a na zádech – výsledky už za 14 dní

Pokud je hlavním viníkem toho, že nechodíte do posilovny, nedostatek času, budete potěšeni, že existuje japonská metoda pro zbavování tuku v pase a jeho tvarování za několik minut denně.

Tyto japonské kosmetické rituály a wellness jsou nyní známá po celém světě pro jejich užitečnost a praktičnost. Fyzická aktivita není výjimkou: pečlivě dodržujte pokyny, jak praktikovat tuto vysoce účinnou japonskou metodu proti břišnímu tuku.

Tato metoda byla převzata z knihy „ Vynikající pas za 5 minut “ od Mariko a Tomoyi, známých japonských osobních trenérů. Kromě zeštíhlení pasu nám tato metoda pomáhá urychlit metabolismus a správné držení těla.

Tato metoda zahrnuje implementaci ultra-cílených tónovacích cvičení, která nám pomáhají formovat a posilovat svaly břicha. Níže uvádíme hlavní cvičení, která metoda poskytuje.

Cvičení prkno

Všichni známe skvělé výhody tohoto cvičení, zejména pokud jde o svaly v „hlavní“ oblasti našeho těla. Cvičení těchto svalů je důležité nejen pro spalování břišního tuku, ale také pro správné držení těla.

Pro správné provedení cvičení si lehněte na břicho a opřete se o předloktí a prsty na nohou. Při stisknutí břišních svalů zvedněte tělo nahoru a vytvořte přímku rovnoběžnou s podlahou od hlavy po paty. Držte pozici po dobu 30 sekund.

Poloha lodi

Dalším dokonalým cvičením pro posílení břišních svalů a zlepšení držení těla je loď, známá pozice jógy.

Posaďte se na podložku s nohama ohnutými a zády v úhlu 45 stupňů. Zvedněte ohnuté nohy a vytvořte úhel 90 stupňů. Natáhněte ruce dopředu, jako byste se chtěli dostat k nohám. Držte pozici po dobu 30 sekund.

Poloha chapadla

Sedněte si na podložku a zavřete ji jako knihu, ohýbejte si trup přes stehna a přibližujte obličej k nohám. Položte si paže po stranách chodidel a držte pozici po dobu 5-6 plných dechů.

Začněte okamžitě praktikovat japonskou metodu zeštíhlení pasu, věnujte 5 minut denně, abyste viděli neuvěřitelné výsledky za okamžik. Pamatujte, že tuto rutinu musí doprovázet zdravý životní styl, vyvážená strava, dobrá hydratace a správné hodiny spánku.

zdroj: rimedio-naturale.it