4 cviky, které lze provádět v posteli pro zpevnění zadečku a bříška!

Tyto postelové cvičení jsou velmi účinné, protože myšlenka se může zdát bizarní. Je možné spalovat tuky a tonizovat svaly, aniž byste vstali z postele, a tady je návod.

Tyto cvičení využijí tvoje vlastní tělesné hmotnosti k zapojení svalů, zpevnění a pomůžou nám zhubnout. Zde je několik cvičení.

První cvičení

Lehněte si na postel lícem nahoru, s mírně ohnutými nohami od sebe. Zvedněte boky a napněte svaly hýždí a pánve. Tento pohyb zpevní hýždě a zúží boky. Proveďte 5 sérií po 20 opakováních.

Druhé cvičení

Lehněte si na břicho s nohama a rukama rovně, druhý vedle stehen. Zvedněte nohy, dokud nedosáhnete úhlu 90 stupňů, poté se vraťte do výchozí polohy. Toto cvičení tónuje dolní část břicha. Proveďte 5 sérií po 10 opakováních.

Třetí cvičení

Postavte se na čtyři na postel, poté natáhněte pravou nohu (jako byste do ní kopali) a poté levou a střídejte strany. Proveďte 30 opakování po 5 sériích, abyste zpevnily nohy a zadek.

Čtvrté cvičení

Lehněte si na břicho s mírně ohnutými nohami, poté zvedněte trup a vytvořte úhel 20 stupňů. Držte pozici po dobu 10 sekund a napněte svaly břicha.

zdroj: rimedio-naturale.it