5 jednoduchých cvičení se židlí k odstranění břišního tuku

Chcete-li spalovat břišní tuk a mít ploché břicho, musíte úplně změnit svůj životní styl. Zdravá a vyvážená strava bez příliš mastných nebo zpracovaných potravin je nezbytná pro obnovení postavy. Fyzická aktivita také hraje velmi důležitou roli.

Tuk, který se hromadí na břiše, je jedním z nejobtížněji odstranitelných. V tomto článku navrhujeme cílené cviky, které lze praktikovat doma a které v kombinaci s vyváženou stravou mohou pomoci obnovit tvar.

První cvičení

Dejte ruce na opěradlo židle protáhněte si záda rukama. Pokrčte nohy a zatáhněte boky dozadu, jako byste dělali sedmičku svým tělem, pak otočte trupem. Nezapomeňte také otáčet rameny.

Druhé cvičení

Sedněte si na židli s rovnými zády a uvolněnými rameny. Zvedněte nohy a kolena přitáhněte k tělu. Položte ruce na židli pro lepší vyvážení.

Třetí cvičení

Posaďte se na špičku židle s pokrčenými koleny. Položte paže na židli a poté vytáhněte hýždě dopředu, ze židle. Narovnejte ruce a zvedněte zadek, poté zvedněte jednu nohu nahoru. Opakujte výtahy s každou nohou.

Čtvrté cvičení

Zaujměte klasickou polohu prkna a opřete se o okraj židle. Ruce a záda držte rovně a pozici držte po dobu 30 sekund.

Páté cvičení

Posaďte se na okraj židle a poté položte ruce na židli. Otočte trup mírně doleva a držte pozici. Opakujte pokus o otočení dále doleva, poté opakujte druhou stranu.

zdroj: rimedio-naturale.it