5 jednoduchých cviků k odstranění břišního tuku

Chcete-li zhubnout, potřebujete sílu vůle a oběť: je nemožné zhubnout, pokud nepřijmete zdravou stravu a nebudete cvičitPokud hledáte spalování břišního tuku, 5 cviků, které popisujeme níže, bude pro vás.

Jedná se o cvičení, která se mají provádět 3 dny v týdnu během prvních 3 týdnů, a poté přejít na rutinu v délce 5 dní v týdnu, během níž každé cvičení opakujete 5krát, přičemž mezi jedním cvičením a druhým je pauza 30 sekund. Nezapomeňte se zahřát.

První cvičení

Vytvořte přímku s tělem a položte lokty a předloktí na zem. Pokuste se přiblížit svoji tělesnou hmotnost k předloktím a stahujte břišní svaly po dobu nejméně 60 sekund.

Druhé cvičení

Lehněte si na pravou stranu s rovnými nohami. Zvedněte tělo pravým předloktím a vytvořte úhlopříčku od hlavy k patě. Nechejte pravou ruku na boku, stahujte břišní svaly po dobu 60 sekund. Opakujte s druhou stranou a ujistěte se, že se nedotýkáte podlahy boky a koleny.

Třetí cvičení

Lehněte si na záda, nohy položte na podlahu a ohýbejte kolena. Zvedněte boky a vytvářejte přímku, když stahujete břišní svaly a kolena směřujete k hrudi. Držte pozici po dobu 30 sekund.

Čtvrté cvičení

K provedení tohoto cvičení potřebujete váhu. Položte nohy na šířku boků, paže držte rovně a levou nohou udělejte dlouhý krok. Stahujte břicho a poté ohýbejte kolena a otočte tělo doprava. Položte tělo dolů, zatlačte levou nohu a ustupte. Opakujte 10krát.

Páté cvičení

Umístěte se do pozice jako u Cvičení 2 a zvedněte svoji tělesnou hmotnost na pravé předloktí. Natáhněte levou ruku na 10 sekund a poté opakujte s druhou rukou.

zdroj: rimedio-naturale.it