5 snadných cvičení, které spálí váš břišní tuk a zpevní postavu

Ztráta hmotnosti je obtížný proces, který vyžaduje vůli a neustálou fyzickou aktivitu. Cviky, které popisujeme níže, jsou ideální pro spalování tuku, který se hromadí na břiše. Břišní tuk je jedním z nejtěžších, jak se ho zbavit, a bez zdravé stravy se to neobejde.

Provádějte tato cvičení třikrát týdně po dobu prvních 3 týdnů. Dny se během příštích 3 týdnů stanou 5. Mezi každým cvičením si udělejte 30 sekundovou přestávku. Nezapomeňte se zahřát alespoň 3-5 minut před zahájením a po cvičení provést protahovací cvičení.

První cvičení

Prkno. Lehněte si na břicho a poté se zvedněte na předloktí a prsty. Zpevněte břišní svaly a držte pozici po dobu 60 sekund. Opakujte třikrát.

Druhé cvičení

Boční prkno. Tvarujte diagonální linii s tělem, leží na pravé straně a udržujte nohy rovně. Zvedněte tělo pravým předloktím a levou ruku položte na bok. Zpevněte břišní svaly a držte pozici po dobu 60 sekund. Opakujte s levou stranou.

Třetí cvičení

Most hýždí. Lehněte si na záda, ohněte kolena a ruce položte na podlahu. Zvedněte boky a snažte se vytvořit přímku od ramen dolů ke kolenům. Stahujte břišní svaly a přitáhněte pravé koleno k hrudi. Držte po dobu 45 sekund a poté opakujte s levou nohou. Opakujte 2 nebo 3 série po 5 opakováních.

Čtvrté cvičení

Výpady s rotací. Použijte váhu od 2 do 6 kg a ruce držte rovně. Udělejte krok vpřed levou nohou a přitom udržujte zpevněné svaly břicha a otočte trup doleva. Vraťte se do výchozí polohy a opakujte s pravou nohou. Proveďte 2 nebo 3 sady po 15 opakováních.

Páté cvičení 

Prkno se zdviženýma rukama. Poloha musí být stejná jako v prvním cvičení. Udržujte břicho zpevněné, přesuňte váhu těla na pravé předloktí a natáhněte levou ruku. Držte po dobu 5-10 sekund, poté opakujte s pravou rukou. Proveďte 2 nebo 3 série po 10 opakováních.

zdroj: rimedio-naturale.it