5 způsobů, jak zpevnit ruce bez cvičení nebo závaží

Paže patří k oblastem těla, které jsou při přijímání nového cvičebního postupu nejvíce požadovány. Někdy však nemáte čas nebo správné nástroje k dosažení požadovaných výsledků. V tomto článku navrhujeme několik způsobů, jak zpevnit ruce bez cvičení a bez použití závaží.

Ochablost paží je problém, který postihuje každého, ženy i muže. Postupující věk je jedním z nejvíce ovlivňujících faktorů: jak tělo stárne, produkuje méně kolagenových a elastinových vláken, nezbytných pro zajištění podpory a pružnosti pokožky.

Tyto tělesné změny jsou také spojeny s environmentálními, genetickými a nutričními faktory. Jiné stavy, jako jsou náhlé změny hmotnosti a sedavý způsob života, mohou urychlit výskyt ochablosti na pažích.

Fyzická aktivita je nezbytná pro tonizaci paží a dosažení ochablosti. Níže navrhujeme každodenní (nebo téměř) každodenní aktivity, které se s nezbytnými opatřeními mohou změnit ve cvičení paž .

Čištění podlahy

Jednou až dvakrát týdně se pokuste vyhnout používání klasického mopu na podlahy a povrchy (nebo jejich části, pokud bydlíte ve velkém domě) umýt ručně.

Když budete věnovat velkou pozornost držení těla, abyste si nepoškodili záda, může se tato domácí práce stát skutečným cvičením.

Využijte nakupování

Až půjdete příště do supermarketu, uchopte každou rukou tašku a s lokty opřenými o tělo zvedněte a spusťte ruce, jako byste chtěli tašky nosit až k ramenům.

Toto cvičení je velmi užitečné pro trénink bicepsů.

Zbraně se spojily

Ve chvílích odpočinku nebo při sledování televize spojte ruce a nechte lokty paralelně s rameny (jako v modlitební pozici).

Aplikujte tlak na ruce po dobu asi 5 minut. Ucítíte, jak se svaly na pažích aktivují a napínají. Proveďte 10 opakování.

Vyprat prádlo

I jednoduché ovládání praní a sušení prádla se může stát opravdovým tréninkem. Využijte této domácí práce k zpevnění paží.

Jednoduchý pohyb, kdy se ohnete, popadnete látku a natáhnete ruku, abyste ji natáhli, dává vašim pažím zabrat. Snažte se to dělat správně, držte rovné držení těla a zaměřte se na svaly.

„Staromódní“ kuchyně

Spotřebiče nám usnadnily život, ale tím, že snížily naši námahu, také snížily kalorie, které spálíme při vaření.

Šlehali jste někdy ručně bílky nebo máslo? Zkuste to, je to opravdové cvičení.

Jak jste viděli, stačí malé triky, abyste proměnili jednoduché návyky a každodenní činnosti ve skutečné cvičení. Začněte je hned zavádět do praxe, abyste vyhladili povislou kůži na pažích.

zdroj: rimedio-naturale.it