6 cviků na spalování tuku a zpevnění zadečku již za 14 dní

Pokud hledáte zpevnění pro své tělo, tato cílená cvičení na tvarování hýždí budou pro vás. Není nutné chodit do posilovny, 20 minut doma stačí na vytvarování hýždí a za pár dní získáte uspokojivé výsledky. 

Níže uvádíme seznam 6 cílených cvičení na váš zadeček a stehna!

Dřep. Jeden ze základních cviků na zpevnění hýždí. Začněte ze stoje a nohy dejte rovnoběžně se stejnou šířkou ramen. Sklopte se s hrudníkem rovně a čelem dopředu, aniž byste se ohýbali zády, jako byste seděli. S nohama dosáhnete polohy 90 ° a poté se vraťte do výchozí polohy.

Výpad. Udělejte krok vpřed pravou nohou a poté ohněte levou nohu dolů, dokud nevytvoří pravý úhel. Zastavte několik palců nad zemí a poté se vraťte do výchozí polohy.

Most. Lehněte si na záda, zvedněte trup položením rukou na podlahu a držte pozici po dobu dvou sekund. Jděte dolů a opakujte. Nedávejte zadek na zem, abyste si odpočinuli.

Krok. Jednoduché a velmi účinné cvičení. Chcete-li to uvést do praxe, potřebujete jednoduché žebříky, nepotřebujete posilovací stroj. Pokud chcete zvýšit obtížnost, zkuste židli nebo přidejte nějakou váhu.

Skákací zvedák. Udržujte nohy společně s vytaženými nohama a rukama po stranách. Udělejte skok a rozevřete nohy, když budete mít ruce nad hlavou. Vraťte se do výchozí polohy a opakujte.

Vysoká kolena. Cvičení je podobné běhu, i když se nepohybujete ze sedadla. Pokuste se zvednout nohy.

zdroj: rimedio-naturale.it