6 jednoduchých cvičení ke zpevnění břicha, nohou a vašeho zadečku!

Pokud chcete zpevnit své tělo, ale všechny vaše tréninkové rutiny se vám zdají příliš pokročilé, těchto 6 izometrických cvičení pro posílení a zpevnění břicha, nohou a hýždí bude určitě pro vás.

Realizace izometrických cvičení v praxi spočívá v udržení těla ve specifické poloze, aby se vytvořilo svalové napětí schopné sval trénovat a posilovat . Tato cvičení lze aplikovat na tón různých oblastí těla.

Prkno. Lehněte si na břicho, potom položte dlaně na podlahu a zvedněte tělo nad nimi a na prsty. Vydržte v této poloze po dobu 30 sekund, odpočiňte si a opakujte.

Wall squat. Opřete se zády o zeď a pak nohy ohněte, jako byste si sedli. Držte pozici po dobu 10-15 sekund.

Loď. Toto cvičení se provádí vsedě na podložce a položením nohou na podlahu. Dále si zatáhněte břišní svaly, udržujte záda rovně a zvedněte nohy z podlahy, aby vaše tělo tvořilo „V“. Vydržte v této pozici minutu nebo dvě.

Upravené prkno. Existuje mnoho způsobů, jak cvičit prkno, a toto cvičení je jedním z nich: začněte v klasické poloze prkna, poté zvedněte levou nohu a pravou ruku současně. Držte po dobu 10 sekund, poté přepněte nohy a paže.

Hýždě most. Lehněte si na břicho na podložku, poté zvedněte boky a hýždě položením dlaní a chodidel na zem. Nezapomeňte udržovat svaly břicha a hýždí stažené. Držte tuto pozici po dobu 30 sekund a opakujte dvakrát.

Sumo squat. Počínaje postojem, s rovnými zády, lehce roztáhněte nohy a prsty držte mírně směrem ven. Sklopte tělo, ohněte kolena a nakloňte trup mírně dopředu. Varování: kolena musí být vyrovnaná s končetinami chodidel a svaly hýždí a břicha dobře stažené. Proveďte 4 sady po 15 opakováních.

zdroj: rimedio-naturale.it