6 minutové cvičení pro zpevnění celého těla – bez nutnosti návštěvy posilovny!

Chcete ztratit tuky a zpevnit své tělo, ale nemáte dost času věnovat se cvičením a dietám? Existuje mnoho žen, které si nemohou najít čas jít do posilovny a mít dlouhý trénink. Pokud jste jedním z nich, nebuďte zklamaní, zde je připraven plán cvičení pro zaneprázdněné ženy. Mnohým ženám pomohlo získat tělo, které vždy chtěly.

Zde vám poskytneme 6 minutové cvičení, které vám poskytne úžasné výsledky. Už po jednom měsíci pravidelných cvičení se vaše tělo promění. Konečně budete hrdí na své tělo.

První cvičení

Lehněte si na podložku s nohama na zemi a rukama po stranách. Poté zvedněte horní část těla, dokud nevytvoří přímku se zbytkem těla. Držte pózu několik sekund a vraťte se do výchozí polohy. Opakujte to 10krát.

Druhé cvičení

Měli byste ležet na zádech s koleny ohnutými a chodidly rovně na podlaze, na šířku boků. Poté položte ruce za hlavu. Jemně zatáhněte břicho dovnitř. Pokrčte se a dopředu tak, aby se vaše hlava, krk a lopatky zvedly z podlahy. Držte pozici několik sekund a pomalu se vraťte. Opakujte to 10krát. 

Třetí cvičení 

Začněte toto cvičení stát s nohama na šířku ramen. Poté proveďte pravidelný dřep a dokončete ho vyskočením do vzduchu. Když přistanete, spusťte tělo zpět do dřepu. Opakujte to 10krát.

Čtvrté cvičení

Lehněte si na břicho, složte kolena a rukama držte kotníky. Poté zvedněte hruď ze země a vytáhněte nohy nahoru a dozadu. Udržujte pózu, zhluboka se nadechněte a uvolněte své tělo. Po 20 sekundách položte nohy a hrudník na zem a odpočiňte si. Opakujte to 10krát. 

Páté cvičení

Začněte v polohách prkna. Vaše paže by měly být na podlaze s pažemi rovnými a rukama na podlaze pod rameny. Vaše nohy musí být rovné na špičkách a patách nad zemí. Poté ohněte pravé koleno a přitáhněte nohu směrem k hrudi. Držte jej několik sekund a vraťte své tělo zpět do polohy prkna. Proveďte toto cvičení několikrát oběma nohama

Šesté cvičení 

Měli byste začít sedět na zemi a pak si dát paty před sebe a ruce pod rameno. Poté přemostěte paty a dlaně do podlahy. Zvedněte boky nahoru, dokud vaše tělo nevytvoří přímku od kotníků po ramena. Držte tuto pózu několik sekund a poté vraťte své tělo zpět do výchozí polohy

zdroj: trainhardteam.com