6 praktických cvičení pro správné trávení a pevné bříško

Tato cvičení vám pomohou zbavit se přebytečného tuku v pase! Zjevnou příčinou těchto problémů s obezitou jsou trávicí potíže. Pokud se obnoví trávení, břicho bude ploché a vy se budete cítit lépe. 

Cvičení pro správné fungování trávicího systému. Budete ohromeni svou vitalitou a svěžestí!

1) Koleno k hrudi

Lehněte si na záda a relaxujte. Zhluboka se nadechněte, přitáhněte si kolena k hrudi a obejměte je rukama. Mírně zvedněte zadek a zůstaňte v této napjaté poloze minutu. Ujistěte se, aby vaše dýchání zůstalo rovnoměrné.

2) Otočte horní část těla

Posaďte se s nataženými nohama dopředu. Pokrčte pravé koleno, otočte horní část těla doprava a udržujte tuto pozici levým loktem. Otáčejte se pomalu tak dlouho, jak je to jen možné, a zůstaňte v této poloze po dobu 30 sekund. Opakujte toto cvičení a přitáhněte levé koleno nahoru také v opačném směru.

3) Pomalá flexe kolena

Postavte se rovně na šířku ramen. Zvedněte ruce a držte je rovně nad hlavou. Pomalu ohýbejte kolena, jako byste si chtěli sednout na židli. Zůstaňte v této poloze minutu, pomalu dýchejte a ujistěte se, že vaše záda zůstávají rovná.

4) Útočné postavení

Pravou nohou se posuňte hodně vpřed, levou nohu udržujte co nejnapnutější. Natáhněte ruce za záda a lehce se opřete. Zůstaňte v této poloze krátce, pak opakujte cvičení také s levou nohou. Toto cvičení opakujte nejméně pětkrát za sebou. Nespěchejte, zhluboka se nadechněte, dávejte pozor, abyste udrželi rovnováhu.

5) Most

Lehněte si na záda, pokrčte si. Zvedněte boky a sevřete své natažené ruce na zemi pod sebou. Zůstaňte v této poloze minutu, nezapomeňte zhluboka dýchat.

6) Zdvih nohou

Lehněte si na podlahu a zvedněte nohy. Držte je rovně, opřete se o záda a ruce s dlaněmi vzhůru. Vydržte v této poloze minutu, dávejte pozor na svůj dech.

Tato jednoduchá cvičení budou dělat zázraky ve vašem trávicím systému! Jídlo strávíte snadněji a můžete zapomenout na nadýmání a pocit plného žaludku. Břišní svaly budou posíleny a ochablé břicho zmizí. To je více než dost důvodů k zahájení této série cvičení!

zdroj: ketkes.com