7 cviků, díky kterým zpevníte svoji postavu za co nejkratší dobu!

Pás je bezpochyby jednou z oblastí, kde se hromadí nejvíce tuku. Není to však jen kosmetický problém: hromadění tuku v břišní oblasti může být pro naše zdraví nebezpečné. 

Níže navrhujeme 7 cílených cviků ke snížení tuku. Sdílejte se svými přáteli, ať si také mohou zacvičit.

První cvičení

Proveďte 2–3 série s 10–15 sklony. Ve stoje držte nohy na šířku ramen. Nakloňte se dopředu, aniž byste ohýbali kolena a snažili se dostat na podlahu.

Druhé cvičení

Proveďte 2–3 série s 10–15 sklony. Ve stoje držte nohy na šířku ramen. Zvedněte jednu ruku a položte ruku za hlavu. Druhou rukou uchopte závaží a snižte jej. Krátce nakloňte na stranu váhy.

Třetí cvičení

Proveďte 2-3 série po 20 až 30 klikách. Je to jednoduché cvičení, ale velmi efektivní.

Čtvrté cvičení

1 série po 20 až 60 sekundách. Lehněte si na břicho a zvedněte ruce dopředu. Při simulaci klenuté polohy zvedněte hlavu, ruce a nohy. Popadněte si kotníky rukama a zhluboka dýchejte.

Páté cvičení

Proveďte 3-4 série po 15-20 opakováních. Lehněte si na břicho a natáhněte ruce a nohy. Zvedněte ruce a nohy současně a vyklenujte záda. Držte pozici na několik sekund.

Šesté cvičení

Proveďte 1–2 série po 15–20 opakováních. Lehněte si na míč, nohy držte na podlaze a ruce položte za hlavu. Zvedněte a snižte ramena a horní část zad, krk držte vztyčený.

Sedmé cvičení

Proveďte 1-2 série po 3 až 5 sekundách. Lehněte si na břicho, ohněte nohy a položte ruce na podlahu těsně nad hlavu. Pomalu zvedněte boky, pak ramena a vyklenujte záda. Zkuste pozici držet několik sekund.

zdroj: rimedio-naturale.it