7 jednoduchých rad jak zhubnout bříško a cítit se lépe!

Uložený tuk na břišních orgánech a kolem nich je velkým zdravotním rizikem. Tuk se buduje kolem pasu a je velkou hrozbou pro zdraví srdce a krevního řečiště. Zde je návod, jak rychle spálit kila z této oblasti a je to velmi snadné.

Pouze pár malých změn ve vašem životě se může pozitivně projevit na vzhledu, a především na snížení tohoto zdravotního rizika pro Vás. Docílíte nejen dokonalé postavy do plavek, ale i dobrého zdraví a pocitu.

Jezte více potravin obsahujících vlákninu

Tyto potraviny bobtnají uvnitř žaludku a tím zpomalují proces trávení, což prodlužuje pocit sytosti.

Omezte trans-tuky

Trans-tuky jsou nebezpečné, protože zvyšují rezistenci na inzulín a riziko vzniku kardiovaskulárních onemocnění.

Také nedovolí tělu aktivně zpracovávat „špatný“ bílý tuk, který se často hromadí v pasu.

Snižte konzumaci alkoholu

Pravdou je, že alkohol zpomaluje metabolismus a podporuje akumulaci tuku v břiše. Chcete mít ploché břicho? Dejte si přestávku od alkoholu, alespoň na chvíli!

Jezte bílkoviny

Protein je nejdůležitější živina pro kontrolu hmotnosti. Konzumujte maso a sýr, nezapomeňte přidávat do stravy potraviny bohaté na rostlinné bílkoviny.

Nezapomeňte na cvičení

Každá dieta bude mnohem efektivnější, pokud bude podporována cvičením.

 Ovládejte úroveň stresu

Čím víc jste nervózní, tím více se vaše zdraví zhoršuje, metabolismus se zpomaluje a všechno to ovlivňuje vaši postavu. Naučte se relaxovat a řídit úroveň stresu. To lze provést meditací nebo chůzí.

 Snižte konzumaci cukru

Sotva můžete zcela vypustit výrobky obsahující přidaný cukr, ale alespoň se pokuste snížit množství, které konzumujete. Neslaďte například kávu nebo čaj. To bude přínosné jak pro vaše zdraví, tak pro vaši postavu.

zdroj: feelhealthylife.com