7 nejlepších cvičení na vaše stehna a zadeček – cvičte jednou denně

Ke zpevnění nohou a hýždí je nezbytné osvojit si rutinu cílených cvičení, která se mají provádět vytrvale a odhodlaně. Výsledky nejsou viditelné okamžitě, takže se může stát, že při cvičení ztratíte motivaci.

K zpevnění nohou a hýždí je zapotřebí velké vůle: je to oblast těla, která má tendenci hromadit tuk, a proto se musíme uchýlit k ultra-cíleným cvikům a provádět je po poměrně dlouhou dobu čas, stejně jako upravit své stravovací návyky.

První cvičení 

Ze stoje, s nohama mírně od sebe a rukama v bocích, ohýbejte kolena a snižujte zadek, přičemž udržujte břišní a hýžďové svaly napnuté. Držte pozici po dobu 10 minut, poté se vraťte do výchozí polohy a opakujte.

Druhé cvičení 

Ze stoje dejte pravou nohu dopředu, když ohýbáte koleno, jako byste si klečeli. Prst levé nohy by měl spočívat na podlaze. Přitáhněte ruce k hrudi, poté se vraťte do výchozí polohy a opakujte s druhou nohou.

Třetí cvičení 

Ve stejné poloze jako v předchozích cvicích pokrčte kolena. Položte si lokty na boky a ohněte je. Simulujte pohyb běhu a zvedněte kolena co nejvyšší.

Čtvrté cvičení 

Ze stoje nakloňte hrudník dopředu a pravou nohu dejte na jednu stranu, ohněte levé koleno. Vraťte se do výchozí polohy a opakujte střídání stran.

Páté cvičení 

Otevřete nohy a při zvedání podpatků sundejte tělo. Spojte ruce a stlačte svaly břicha a hýždí.

Šesté cvičení 

Lehněte si na záda na podložku, nohy složte a nohy položte na podlahu. Zvedněte co nejvíce pánev a zaměřte sílu na hýždě a břicho.

Sedmé cvičení 

Na podložku poklekněte a položte ruce na podlahu. Zvedněte současně pravou ruku a nohu a poté opakujte s druhou stranou.

zdroj: rimedio-naturale.it