8 nejúčinnějších cviků na hubnutí a zpevnění břicha

Tuk, který se hromadí na břiše, může být obtížné vyloučit pouze při dietě. Přijetí cílené rutiny cvičení může být velmi užitečné pro zrychlení a optimalizaci odbourávání břišního tuku a zpevnění celého břicha.

Zde je 8 cílených cviků, které spalují tuky za chvilku při zpevnění břišních svalů. Postupujte podle pokynů k písmenu a získejte uspokojivé výsledky.

První cvičení

Trénujte přímý sval břišní. Posaďte se na zem s nohama ohnutými o 90 stupňů a chodidly položenými na podlaze. Přibližte trup těla k stehnám, paže posuňte dopředu a ruce na úroveň ramen. Vydechněte a poté přesuňte pupek směrem k páteři a vraťte se do výchozí polohy.

Druhé cvičení 

Podobně jako v předchozím cviku, pouze s tím rozdílem, že na konci je nutné provést mírný obrat kmene těla směrem k jedné straně, ohnout jeden loket a vytáhnout ho do výšky ramen, zatímco druhou rukou se snažíte dotknout se opačného kolena. Opakujte s druhou stranou.

Třetí cvičení 

Přineste medicinbal přes hlavu a ohněte se. Přineste míč do sedu.

Čtvrté cvičení

Páté cvičení

Ležící na zádech, s rukama a nohama vzhůru (kolena ohnutá o 90 °), pravou rukou se dotýkejte levého kotníku, pak opakujte s druhou rukou.

Šesté cvičení

Sedmé cvičení 

Osmé cvičení

zdroj: rimedio-naturale.it