9 cviků na spalování břišního tuku za co nejkratší dobu

Spalování břišního tuku je snem mnoha lidí: kdo by nechtěl mít dokonalé břicho nebo alespoň bez přebytečného tuku?

Následující cvičení jsou nepochybně nejlepší pro dosažení těchto výsledků. Zkuste je aplikovat pravidelně, abyste si užili první výsledky po prvních 2 týdnech.

První cvičení

Lehněte si na záda a přibližte nohy k tělu s pokrčenými koleny. Ruce si položte za hlavu a záda držte rovně a břišní svaly zpevněné, hlavu si položte na kolena. Opakujte 10 krát.

Druhé cvičení

Lehněte si na záda, pokrčte kolena, chodidla položte na podlahu a paže po stranách těla. Vydechujte a zpevňujte břišní svaly, jak pravou ruku směřujete k pravé noze. Hlavu a krk držte vyrovnané, dolní část zad vždy spočívala na podlaze. Vraťte se do výchozí polohy a opakujte s druhou stranou. Opakujte 15 krát.

Třetí cvičení

Položte lokty a předloktí na podlahu a zvedněte tělo, zatímco držíte špičky prstů. Chraňte záda rovně a krk uvolněný. Držte tuto pozici po dobu 1 minuty. Opakujte třikrát.

Čtvrté cvičení

Lehněte si rovně na záda a zvedněte nohy směrem ke stropu a udržujte je rovně. Vydechněte, zpevněte si břišní svaly a zkuste se rukama dotknout prstů na nohou. Proveďte 2 série po 15 opakováních.

Páté cvičení

Lehněte si na záda a položte si ruce za hlavu. Zatímco jsou vaše břišní svaly zpevněné, zvedněte levou nohu a dotkněte se jí pravým loktem. Pak udělejte totéž s pravou nohou a levým loktem. Opakujte 15 krát a proveďte 2 série.

Šesté cvičení

Lehněte si na zádech s ohnutými nohami, rukama položenými na bocích těla a rukama, které drží odporový pás (může to být jednoduchá šála). Zvedněte kolena k hrudi a držte tuto pozici po dobu 3 sekund. Proveďte 2 série po 10 opakováních.

Sedmé cvičení

Podepřete opěradla dvou židlí, lokty držte mírně ohnuté, ramena dolů a krk uvolněný. Při  kontrakci zvedněte kolena k hrudi. Proveďte 3 série po 15 opakováních.

Osmé cvičení

Lehněte si na záda, položte ruce na boky těla a přitáhněte nohy ke stropu. Přineste nohy ze strany na stranu. Proveďte 3 série po 15 opakováních.

Deváté cvičení

Lehněte si na míč a otáčejte se, dokud vaše ruce nejsou na podlaze a vaše nohy nejsou na míči. Udržujte své tělo ve vzpřímené poloze, zvedněte jednu nohu asi 6 cm ke stropu a držte ji po dobu 3 sekund. Střídavé nohy, opakujte 10 krát.

zdroj: rimedio-naturale.it