Jak spálit 200 kalorií za 3 minuty denně – vyzkoušejte tyto cviky!

Pokud se snažíte zhubnout, ale nemáte dostatek času, může být kromě správné stravy nutné přijmout i rutinu cílených cvičení.

Provádění namáhavé fyzické aktivity po dobu 3 minut denně může stimulovat a zvýšit spalování kalorií, a to až o dalších 200 kalorií. Zde je několik cvičení: vyberte 5 a proveďte je po 30 sekundách.

Skákací panák. Skvělé kardio cvičení, jednoduché a velmi účinné. Toto cvičení se provádí ve stoje s nohama u sebe a rukama nataženýma po stranách nohou. Počínaje touto pozicí skokem oddělte nohy a zvedněte ruce nad hlavu. Opakujte po dobu 30 sekund.

Horolezec. Toto cvičení trénuje nohy, ramena a prsní svaly. Chcete-li to provést, začněte s rukama položenými na podlaze, lokty rovně, jednou nohou ohnutou a druhou rovně, prsty položte na podlahu. Cvičení spočívá v přiblížení kolen k hrudi, jako byste šplhali na horu.

Angličáky. Začněte stát s nohama na šířku ramen, váhou těla soustředěnou v patách a rukama uvolněnými po stranách. Udržujte záda rovně a stahujte břicho. Proveďte skok nahoru, poté přejděte do polohy dřepu a celou váhu přeneste do zadní části těla. Dlaněmi obou rukou stále pokládejte na podlahu, potom skokem pohybujte nohama zpět, dokud nedosáhnete polohy prkna. Z této polohy znovu ohněte nohy a skokem přiveďte nohy zpět do rukou. Nakonec udělejte poslední výbušný skok, zvedněte ruce nad hlavu a tleskejte rukama.

Výstupy do schodů. Toto slavné cvičení, typické pro hodiny fitness, se provádí na krok. Nastupujte a vystupujte co nejvíce, abyste si napnuli gluteální svaly a zlepšili flexibilitu.

Výpady. Začněte chodidly s nohama mírně od sebe ve výšce ramen a rukama v bok. Udělejte krok vpřed a dobře kolena ohýbejte, dokud přední nohou nevytvoříte úhel 90 ° a zadní nohou se nedotknete podlahy. Snažte se vždy udržovat váhu trupu ve středu a nikdy nepřekračujte špičku nohy kolenem přední nohy. Stejný cvik opakujte s druhou nohou.

Jízda na kole. Velmi jednoduché a efektivní cvičení pro spalování kalorií. Při stisknutí břišních svalů a ohýbání loktů zvedněte pravé nebo levé koleno nahoru k hmotnosti. Vraťte se do výchozí polohy a opakujte s druhou nohou.

Dřep s výskokem. Toto cvičení je vylepšenou verzí klasického dřepu. Proveďte normální dřep, poté skočte a vraťte se do polohy dřepu.

zdroj: rimedio-naturale.it