Cvik jménem plank, který dokáže zpevnit i to nejnepodařenější břicho!

Je to velmi populární a oceňované cvičení, protože dokáže vyřezávat břicho za kratší dobu než klasické cviky na břicho: cvičení „ plank “ pracuje po celém těle a je vynikajícím spojencem při hubnutí. Níže vysvětlíme, jak to funguje, a uvedeme výhody pro vás.

Cvičení, které by mělo být prováděno každý den po dobu několika minut s postupným zvyšováním intenzity, se může zdát snadné, ale ve skutečnosti tomu tak není. Spočívá v tom, že si několik minut lehnete na podložku a podepíráte lokty lokty a stahujete břišní svaly. Je to skvělé cvičení na posílení zádových svalů, hýždí a paží.

Lehněte si na zem, břicho směřuje dolů. Ohněte lokty o 90 stupňů tak, aby byly zarovnány s rameny: tělo by mělo tvořit přímku od hlavy k patám, spočívající pouze na předloktí a na špičkách nohou. Stahujte svaly a držte pozici asi 1 až 2 minuty, postupně se s přibývajícími dny postupně zvětšujte.

  • Zadek: toto cvičení zahrnuje také svaly hýždí a hamstringy nohou
  • Záda: Cvičení na prkně také trénuje svaly zad, ramen a části krku. Je skvělý pro uvolnění zadních svalů a může zabránit osteochondróze na krku
  • Nohy: Cvičení způsobuje, že svaly na nohou pociťují pocit pálení. Nebojte se, znamená to, že pracují správně
  • Břicho: toto cvičení vám umožní perfektně pracovat na břišních svalech dolních a bočních partií

zdroj: rimedio-naturale.it