Zbavte se ochablosti břicha pomocí násady z koštěte! Vyzkoušejte!

Abyste se dostali zpět do formy, musíte přijmout zdravou a vyváženou stravu a cvičit fyzickou aktivitu. Ne každý může chodit do posilovny, a proto navrhujeme několik jednoduchých cvičení, která byste měli dělat doma.

Cviky, které popisujeme níže, jsou zvláště užitečné proti ochablé břišní pokožce. Jedná se o cvičení zaměřená na spalování tuku v břiše a jeho formování a pro jejich praktickou realizaci použijete rukojeť koštěte.

První cvičení

Umístěte rukojeť koštěte do výšky ramen. S nohama od sebe udělejte tři série po 10 dřepech. Rukojeť koštěte vám umožní mít záda úplně rovnou.

Druhé cvičení

Lehněte si a ohněte kolena, držte koště oběma rukama a udělejte 5 sad po 20 drtí. Rukojeť koštěte vám poskytne větší podporu, když se zvednete. Pamatujte, že je důležité udržovat břicho napnuté.

Třetí cvičení

Ve stoje uchopte koště oběma rukama a natáhněte ruce. Pokrčte lokty a přiblížte koště za sebe. Držte pozici po dobu 3 sekund a poté se vraťte do výchozí polohy. Proveďte 10 sad po 5 opakováních.

Čtvrté cvičení

Když stojíte, položte si výšku ramen koštěte za záda. Proveďte výpad, střídavé nohy. Rukojeť koště slouží k udržení zad rovně. Udělejte 10 výpadů pro každou nohu.

zdroj: rimedio-naturale.it