Kolik dřepů udělat za den a jak je dělat, aby zpevnily hýždě za co nejkratší dobu

Tyto dřepy jsou jedním z nejlepších cvičení pro nohy a hýždě, ale je důležité vědět, kolik z něj činí den a samozřejmě, jak je učinit, aby jste rychle získaly výsledky.

Denní množství dřepů záleží na individuální fitness úrovni, což je důvod, proč musíte začít dělat několik zvýšit, protože celá oblast tonizuje.

Začátečníci mají štěstí, protože 20 dřepů denně stačí k tomu, abyste viděli první výsledky. Počínaje jednoduchými dřepy můžete zvyšovat množství a obtížnost se zlepšováním fyzické kondice.

Když se dostanete na střední úroveň, 50 dřepů denně může dále zvýšit rychlost, s níž dosáhnete požadovaných výsledků. 50 dřepů lze rozdělit do dvou sérií po 25.

Jakmile dosáhnete „expertní“ úrovně, 100 dřepů denně je rozumné množství dřepů, které udrží vaše zadky a svaly nohou dobře naladěné, stejně jako zlepší vytrvalost a zpevní předchozí výsledky.

Chcete-li provádět dřepy správně, musíte ohýbat nohy pod úhlem 90 ° a vždy držet záda rovně. Klíčem ke správnému dřepu není úplně „potopit“ zadek a zvednout jej a zároveň stahovat břišní svaly. To nám umožní předcházet také problémům se spodní částí zad.

zdroj: rimedio.naturale.it