Nejlepší cvičení na odstranění tuku v oblasti břicha – provádějte jednou denně a vaše břicho bude krásně pevné!

Je to velmi populární a oceňované cvičení, protože je schopné zpevnit břicho za kratší dobu než klasická cvičení na břicho: cvičení „ plank “ pracuje po celém těle a je vynikajícím spojencem při hubnutí. Níže vysvětlíme, jak to funguje, a uvedeme výhody pro vás.

Cvičení, které by mělo být prováděno každý den po dobu několika minut, s postupným zvyšováním intenzity, se může zdát snadné, ale ve skutečnosti tomu tak není. Spočívá v tom, že si několik minut lehnete na podložku a podepíráte lokty lokty a zpevníte břišní svaly. Je to skvělé cvičení na posílení zadních svalů, hýždí a paží.

Lehněte si na zem, břicho směřuje dolů. Ohněte lokty o 90 stupňů, aby se vyrovnaly s vašimi rameny: tělo by mělo tvořit přímku od hlavy k patám, spočívající pouze na předloktí a na špičkách nohou. Zpevněte svaly a držte pozici asi 1 až 2 minuty, postupně se s přibývajícími dny postupně zlepšujte.

  • Zadek: toto cvičení zahrnuje také svaly hýždí a hamstringy nohou;
  • Záda: Cvičení na prkně také trénuje svaly zad, ramen a části krku. Je skvělý pro uvolnění zadních svalů a může zabránit osteochondróze na krku;
  • Nohy: Cvičení způsobuje, že svaly na nohou pociťují pocit pálení. Nebojte se, znamená to, že pracují správně;
  • Břicho: Toto cvičení funguje perfektně na spodní a boční břišní svaly.

zdroj: rimedio-naturale.it