Toto rychlé cvičení spálí váš břišní tuk a zpevní postavu!

I když se obvykle snažíme boky zmenšit, mnoho z nás má opačnou potřebu, a to je zvětšit a vytvarovat a současně zmenšit linii pasu, na které se hromadí tuk.

Velikost kyčelních kostí samozřejmě nelze změnit, ale svaly boků ano, a níže jsou některá cílená cvičení, která také pomáhají zeštíhlit linii pasu .

První cvičení

Zvedání boků. Lehněte si na břicho na podložku, nohy mírně ohnuté a ruce v bocích. Zvedněte boky a napněte svaly břicha a boků. Proveďte 4 série po 10 opakováních.

Druhé cvičení

Při cvičení druhého cviku se postavte na bok a opřete se o předloktí. Natáhněte nohy a zvedněte jednu nahoře. Tento pohyb opakujte 10krát, poté přepněte strany. Vytvořte 4 série.

Třetí cvičení

Spočívá v umístění ruce a kolena na zemi (po čtyřech) a zvedání jednu ze svých nohou dozadu, jako byste dávali sami kop. Vraťte se do výchozí polohy a potom opakujte stejný cvik s druhou nohou. Tento pohyb pomáhá trénovat svaly boků a hýždí.

Sdílejte tohle cvičení se svými přáteli, ať si také mohou zacvičit! Nezapomeňte, že pro trénink boků a zeštíhlení pasu je nutné přijmout zdravou a vyváženou stravu.

zdroj: rimedio-naturale.it