Vyzkoušejte těchto 5 pozic z jógy, které zpevňují břicho a zeštíhlují pas

Odstranění tuku a zpevnění břišních svalů je poměrně obtížný výsledek, kterého lze dosáhnout pouze cílenými cviky a konkrétní dietní královnou.

Některá cvičení jsou v tomto ohledu zvláště účinná a kromě posílení břišních svalů mohou také pomoci zeštíhlit pas tím, že spalují přebytečný tuk. Níže uvádíme 5 cviků jógy, které zpevňují břicho a zeštíhlují pas.

První pozice

Předvádění této pozice spaluje břišní tuk, uvolňuje stres a podporuje trávení. Sedněte si na koberec s rovnými zády a rovnými nohami. Mírně se zatlačte dozadu a pomalu zvedněte nohy, dokud nebudou zvednuty co nejvyšší. Natáhněte ruce dopředu, jedinou oporou musí být hýždě.

Druhá pozice

Tato asana zahrnuje celé tělo, ale zejména svaly břicha. Poloha se podobá poloze prkna, ale váha těla musí být kladena na prsty a dlaně rukou. Otočte hlavu dolů a napněte břišní svaly, zatímco držíte pozici.

Třetí pozice

Tato póza je zvláště účinná při tonizaci břišních svalů, zmírnění stresu a zlepšení koncentrace. Lehněte si na břicho s rukama na obou stranách těla. Při zvedání trupu a hlavy ohýbejte nohy a zvedněte kotníky rukama. Držte pozici po dobu 20 sekund, poté se pomalu vraťte do výchozí polohy.

Čtvrtá pozice

Zlepšuje účinnost trávicího systému, při spalování tuků a tonizaci břišních a bederních svalů. Lehněte si na záda, zhluboka se nadechněte a zvedněte kolena k hrudi. Omotejte ruce kolem kolen a snažte se dotknout kolen čelem.

Pátá pozice

Lehněte si na břicho a položte dlaně na výšku ramen. Pomalu zvedněte hlavu a trup, jak natahujete ruce a klenete hrudník. Držte tuto pozici po dobu 30 sekund.

Sdílejte tyto pozice s vašimi přáteli, ať si také mohou zacvičit a jsou FIT!

zdroj: rimedio-naturale.it