Zeštíhlete pas pouhým 15 minutovým cvičením denně!

Pokud zjistíte, že máte pár kilo navíc, víte, že velká část tělesného tuku se hromadí právě v oblasti břicha, zcela mění naši postavu a také se stává jedním z nejobtížněji odstranitelných.

Získat štíhlý pas a ploché břicho je po 35 letech obtížné, ale v žádném případě to není nemožné. Důležité je zrevidovat své stravovací návyky a osvojit si správná cílená cvičení.

Většina tradičních cviků se zaměřuje na přímý břišní sval a ne na šikmé svaly, a proto jsou hypopresivní cviky nejlepší volbou pro ty, kteří se snaží zhubnout.

Krok 1

Je důležité cvičit tento cvik nalačno, nalačno nebo dvě až tři hodiny po jídle.

Ze stoje s mírně rozkročenýma nohama pokrčte kolena, položte ruce v bok a uvolněte břicho.

Krok 2

Několikrát se zhluboka nadechněte, nadechněte se nosem a vydechněte ústy. Poté se zhluboka nadechněte nosem a prudce vydechněte, čímž uvolníte všechen vzduch z plic.

Krok 3

Nyní zakloňte hlavu, bradou se dotýkejte hrudníku, když vtahujete žaludek, jako by se váš pupík chtěl dotknout páteře. Zadržte dech po dobu 15-60 sekund, stiskněte spodní část zad a břišní svaly.

Krok 4

Po několikanásobném nadechnutí a uvolnění břicha zvedněte bradu a narovnejte záda. Cvičení opakujte tolikrát, kolikrát je potřeba, dokud nedosáhnete celkové doby trvání 5 minut.

Nesnažte se překračovat hranice a pokud cítíte bolest, okamžitě přestaňte. Žádné cvičení by nemělo způsobovat bolest nebo nepohodlí. Začněte v malém a poté zvyšujte dobu trvání a intenzitu cvičení, jak budete zlepšovat svou fyzickou kondici.

zdroj: rimedio-naturale.it