3 jednoduché způsoby, jak hubnout bez drastických diet a cvičení

Jak bychom všichni rádi, aby přebytečné tuky v pase zmizely samy … Ale počkejte! Nebojte se – je to zcela možné!

Máme několik alternativních způsobů, jak zhubnout ty kila navíc, aniž byste chodili do posilovny nebo drželi striktní dietu.

Dýchání

Hlavním pravidlem dýcháni je, že byste měli dýchat dovnitř a ven ne hrudníkem, ale břichem. Užší pas, silné břišní svaly – vše je možné, pokud provedete celou sadu dechových cvičení. A doporučujeme dýchat nosem! 

Kontrastní sprcha

Tato metoda je poměrně jednoduchá a často je doprovázena dalšími postupy. Po dokončení sprchy nechejte vodu střídavě ledově studenou a teplou. Taková kontrastní sprcha se nejen zbaví nadváhy, ale také zahání nemoci jako arytmie, obezita, vegetovaskulární dysfunkce, primární hypertenze a celulitida a také pomáhá zvyšovat imunitu! Udělejte toto střídání alespoň 3-4 krát.

Baňkování

Nejlepšími druhy masáže pro boj s tukem jsou baňkování, voda, med a štípání. Pomáhají rozdělit tukové zásoby, zlepšit krevní oběh v přední části břicha a normalizovat střevní pohyblivost. Tyto procedury můžete provádět jak sami doma, tak ve speciálních salonech. Měly by být prováděny systematicky a po cyklech. 

zdroj: brightside.me