4 cviky na spalování tuku a zpevnění břicha za co nejkratší čas

Tyto izometrické cvičení jsou jiný typ tréninku od klasiků jako zvedání závaží nebo kardio. Jedná se o typ cvičení, při kterém se váha vašeho těla používá k trénování svalů.

Hlavním cílem izometrických cvičení je udržovat napětí ve svalech, trénovat je lépe a rychleji. Izometrických cvičení je mnoho a všechna účinná.

Níže uvádíme několik velmi užitečných izometrických cvičení, která lze provádět bez vybavení a bez opuštění domova. Se správnou konzistencí a vůlí lze uspokojivých výsledků dosáhnout za několik týdnů.

První cvičení

Je to určitě jedno z nejznámějších cvičení. Skládá se z ležení na břiše, udržení hmotnosti těla na předloktí a na špičkách nohou, zpevnění svalů břicha a udržení zádech rovně. Doporučujeme začít s 5 sériemi po 20 sekundách, abyste se zlepšili při zlepšování své fyzické kondice.

Druhé cvičení

Toto cvičení také pomáhá posílit břicho. Lehněte si na břicho a položte dlaně na stehna. Mírně zvedněte trup, aniž byste zvedali boky ze země. Vydržte v této pozici po dobu 20 sekund a proveďte 4 série.

Třetí cvičení

Otočte se zády ke zdi, poté ohněte kolena o 90 stupňů a položte tělo dolů. Držte tuto pozici po dobu 20 sekund s rukama nataženýma dopředu.

Čtvrté cvičení

V tomto cvičení je velmi důležitá rovnováha. Začněte v klasické poloze na všech čtyřech, pak zvedněte jednu paži dopředu a opačnou nohu dozadu. Vydržte v této poloze po dobu 10 sekund a poté změnťe strany.

Sdílejte tohle cvičení se svými přáteli, ať si mohou také zacvičit!

zdroj: rimedio-naturale.it