5 nejlepších nápojů se skořicí, které pomáhají odbourávat břišní tuk a posílí Váš metabolismus!

V dnešní době je na trhu k dostání velmi široký výběr nejrůznějších produktů, které slibují, že pomohou Vašemu tělu od toxinů, pořádně nakopnou Váš metabolismus, nebo spálí veškerý zbytek tuků!

To zní skvěle, ale realita pak nakonec není vždy tak stoprocentní, jak tyto doplňky slibují. Vyzkoušejte místo toho skořici, která má prokázané účinky na metabolismus a podpoří spalování tuků! Dopřejte si ji například v nápoji.

Medový nápoj se skořicí

Do sklenice vroucí vody vložte půl lžičky skořice, přikryjte a nechte stát půl hodiny. Přidejte 1 lžíci medu a promíchejte. Pijte tento nápoj dvakrát denně – ráno na lačný žaludek a večer před spaním.

Kefír se skořicí

Vezměte 1 šálek kefíru a přidejte půl lžičky skořice. Přidejte trochu červené papriky a trochu strouhaného zázvoru. Smíchejte všechny ingredience. Tento nápoj může nahradit oběd nebo večeři.

Čaj se skořicí a zázvorem

Pro přípravu čaje se skořicí je vhodný klasický černý čaj. Připravte si černý čaj a přidejte půl chutné lžičky skořice, 30 g zázvoru a vanilky.

Ovocný koktejl

Smíchejte v mixéru 5-6 kusů ovoce dle Vašeho výběru se lžící skořice a 200 ml mléka. Posypte mléčný koktejl vlašskými ořechy nebo mandlemi.

Káva s mlékem a skořicí

Smíchejte 100 ml mléka s jednou lžící kávy nebo kakaa a přidejte 1 lžíci skořice. Pokud chcete, můžete také přidat med.

zdroj: feelhealthylife.com