Cvičte takto pouze 10 minut denně a uvidíte, jak se vaše postava bude měnit!

V 90. letech vydala legendární supermodelka několik tréninkových video tutoriálů najednou, které byly neuvěřitelně úspěšné. Sada cvičení za 10 minut je jednoduchá a efektivní, zahrnuje hlavní svalové skupiny, navíc nevyžaduje žádné vybavení.

Tento program se nám líbil, takže spěcháme, abychom se s vámi o něj podělili. Nezapomeňte se před cvičením mírně zahřát – a dopředu, směrem ke krásné postavě!

1) Sumo dřepy

Začněme cvičení cviky na nohy. Položte nohy o něco širší než ramena, roztáhněte kolena a chodidla od sebe a proveďte 10 hlubokých dřepů. Aktivně tlačte boky nahoru, vaše ruce mohou být položeny v pase.

2) Výpady

Dalším jednoduchým a efektivním cvičením na nohy jsou pravidelné výpady dopředu. Proveďte 10 opakování.

3) Dřepy „sednutí na židli“

Výchozí pozice – chodidla na šířku ramen, ruce v pase. Dělejte dřepy znovu, ale trochu jiným způsobem: představte si, že sedíte na židli. Opakujte 10krát.

4) Dřepy „nohy u sebe“

Poslední cyklus dřepu: nohy k sobě, ruce vpředu. A znovu 10krát.

5) Neúplné kliky

Nyní pojďme udělat několik cviků na břicho a hrudník. Dáme ruce trochu širší než ramena, neodtrháváme boky a nohy z podložky. Proveďte 2 série po 10 klikách.

6) Zkracovačky

Kolena ohnutá, ruce za hlavou. 20krát rytmicky zvedněte tělo, aniž byste zvedali celý hřbet z podložky.

7) Zvedání celého těla

Kolena jsou ohnutá, paže natažené za hlavu a provádíme celotělový zdvih. Toto cvičení opakujte 20krát.

8) Cvičení šikmých břišních svalů

Natáhneme levý loket na pravou nohu, zatímco pravá ruka leží na podlaze nebo na břiše. Cvičení provádíme 20 krát, poté vyměníme ruku a nohu a opakujeme.

9) Zvedání nohou

Cvičení na spodní břišní svaly: lehněte si na záda, natáhněte ruce podél těla nebo si je položte pod záda, jak je to pohodlnější. Zvedáme nohy nahoru. A tak 20krát.

Pokud se vám toto cvičení líbilo, tak budeme rádi za sdílení s vašimi přáteli, ať si mohou také zacvičit!

zdroj: adme.ru