Jak co nejrychleji zrychlit metabolismus a začít hubnout tuk!

Existují některá opatření, která, pokud budou přijata, mohou výrazně ovlivnit naše zdraví a to, jak naše tělo spaluje tukyZrychlení metabolismu také podporujeme hubnutí: stačí vyloučit potraviny bohaté na rafinovaný cukr a snížit množství sacharidů na polovinu.

Přijetím těchto opatření a prováděním určité fyzické aktivity (alespoň 30 minut denně) můžete zhubnout několik kilogramů za měsíc. V tomto článku vysvětlíme, co dělat pro zrychlení metabolismu.

První krok

Přestaňte jíst cukr. Vylučte ze stravy: škrobovou zeleninu, komerční nebo sladké ovocné šťávy. Absolutně se vyhýbejte rafinovanému cukru, upřednostňujte čerstvě připravené ovoce nebo džusy. Vyvarujte se konzumace alkoholických nápojů a obilovin.

Druhý krok

Jezte hodně luštěnin a zeleniny. I když to zní divně, zelenina by se měla jíst k snídani (ve formě džusu nebo v páře). Zkuste konzumovat bílkoviny neživočišného původu, například luštěniny. Nahraďte margarín kokosovým olejem a použijte surový olivový olej. Pomalu snižte příjem sacharidů, jako jsou rýže a těstoviny.

Třetí krok

Stanovte si dobu jídla a jezte méně. Nikdy nejezte do sytosti po 19:00, ani ovoce (záleží na vaší fyzické aktivitě: pokud je to nutné, snězte něco, abyste svému tělu dodali základní živiny) Citronovou vodu pijte pouze mezi jídly. Jezte asi 4–5 malých jídel denně.

Čtvrtý krok

Cvičení. Stačí chodit, běhat nebo jezdit na kole po dobu nejméně 15 minut. Přidejte 5 minut každé 3-4 dny.

zdroj: rimedio-naturale.it