Jak co nejrychleji zrychlit metabolismus a začít hubnout tuk!

Mnoho lidí vede sedavý život charakterizovaný špatnou výživou a naprostým nedostatkem pohybu. Ztráta hmotnosti za těchto podmínek je obtížná, ne-li nemožná.

Většina lidí přijímá diety na hubnutí a během několika týdnů se jim podaří zhubnout. Proč se to stalo? Ti, kteří si tuto dietu osvojí, se často neobracejí na dietologa nebo odborníka na výživu, aby přizpůsobili stravu podle svého těla. To je však velmi důležité pro úspěch stravy.

Hormonální změny: V průběhu let se naše těla mění, což ztěžuje hubnutí. Může se stát, že faktory, jako je menopauza u žen, zastaví hubnutí, protože se produkuje méně estrogenu a více progesteronů a zpomaluje se rychlost metabolismu.

Cvičení: Chůze do práce nestačí. Mějte na paměti, že kalorie spálené běžným tempem nestačí k tomu, abychom zhubli. Srdce se musí neustále aktivovat a zrychlovat odpovídajícím tempem.

Potraviny: Existuje mnoho potravin, které je třeba pravidelně konzumovat, aby se metabolismus rozběhl. Vylučte všechny sladké potraviny, nasycené tuky, zpracované potraviny.

Co konzumovat k aktivaci metabolismu?

Pijte po ránu sklenicí teplé vody a citronu. Pravidelně konzumujte artyčoky a potraviny bohaté na omega 3 (ryby, ořechy nebo avokádo).

Plus: zázvorový čaj, šalvějový čaj, zelený čaj, libové maso, saláty, čočka, hrušky, jablka, grapefruity, kiwi, papája a hnědá rýže. Konzumujte pouze přírodní sacharidy, jako jsou brambory, rýže a zrna.

zdroj: rimedio-naturale.it