Vyzkoušejte těchto 5 cvičení na celé tělo a odstraňte tvrdohlavý břišní tuk

Léto je před námi a mnozí se snaží držet dietu, aby získali kondiciFyzická aktivita by měla pokračovat i během chladných měsíců.

Pokud nemáte příležitost chodit do posilovny, těchto 5 cvičení, které můžete dělat doma, bude velmi užitečné pro formování těla a trénink.

Prkno. Je to jedno z nejúčinnějších cviků na břicho. Lehněte si na podlahu v klasickém kliku, lokty položte na 90 stupňů a opřete se o předloktí. Vaše tělo by mělo tvořit přímku, když se snažíte držet pozici několik minut.

Kliky. Je to klasické cvičení a velmi účinné. Umístěte své tělo do polohy podobné předchozímu, poté rukama zatlačte nahoru. Pokuste se udržet své tělo ve vzpřímené poloze stahováním břišních svalů.

Dřepy. Skvělé cvičení pro spalování tuků a zpevnění zadku a stehen. Umístěte tělo do hlavní polohy dřepu, paže posuňte dopředu a začněte cvičit, přičemž dbejte na to, aby vaše záda byla rovná.

Ptačí pes. Umístěte tělo do podobné polohy jako prkno a opřete se o ruce a kolena. Natáhněte jednu nohu a jednu ruku a snažte se vyvážit tělo. Držte několik sekund a poté opakujte s druhou rukou / nohou. Je to skvělé cvičení pro posílení zadních svalů.

Výpad. K provedení tohoto cvičení potřebujete váhu. Položte nohy na šířku boků, paže držte rovně a levou nohou udělejte dlouhý krok. Stahujte břicho a poté ohýbejte kolena a otočte tělo doprava. Položte tělo dolů, zatlačte levou nohu a ustupte. Opakujte 10krát.

zdroj: rimedio-naturale.it