Himalájská sůl k odstranění hlenu, bakterií a toxinů z plic

Himálajská sůl je přírodní sůl, která je bohatým zdrojem 80 přírodních prvků a minerálů v lidském těle, a které jsou životně důležité pro naše celkové zdraví. Minerály v této soli jsou v iontovém stavu, což znamená, že jsou dostatečně malé na to, aby je tělo absorbovalo.

Populace východní Evropy využívají léčebné vlastnosti soli po staletí a staří Řekové používali haloterapii, tj. Solnou terapii, jako léčbu respiračních problémů.

Sůl má silné antibakteriální, antimykotické a antimikrobiální vlastnosti, což je důvod, proč je velmi účinná při léčbě onemocnění dýchacích cest, jako je astma, alergie, horečka a dopravní zácpy.

Abychom si mohli užít výhody himálajské soli, je možné ji inhalovat, a proto potřebujeme speciální inhalátor, který obvykle pracuje na sucho, tj. Bez nutnosti přidávání vody.

Jednoduše vložte kameny himalájské soli do inhalátoru a začněte jej vdechovat za normálního dýchání. Inhalátor najdete v nejlépe zásobených lékárnách.

Minerály ze soli budou tělem absorbovány a přeneseny do krevního řečiště. To pomůže zmírnit zánět v plicích a léčit různé dýchací potíže.

zdroj: rimedio-naturale.it