Jak co nejrychleji zrychlit metabolismus a začít hubnout tuk!

Každý z nás má metabolismus, který mimo jiné přímo ovlivňuje hubnutí. Dědičný faktor je nepochybně důležitý, ale máme moc jej urychlit a učinit mnohem efektivnějším. Bylinné čaje jsou vynikajícím prostředkem k dosažení tohoto cíle.

Mít indexy zdravé svalové hmoty a tělesného tuku je velmi důležité pro dosažení rovnováhy mezi tím, jak se cítíme a jak vypadáme. Metabolismus hraje velmi důležitou roli v tomto ohledu, a to je důvod, proč dělat to účinnější nám pomáhá zhubnout, ale také k lepšímu životu.

Infuze, kterou popisujeme níže, je v tomto ohledu velmi účinná. Jablečná slupka, která má vynikající zeštíhlující vlastnosti, nám pomáhá podporovat budování svalů a hubnutí.

Kyselina ursolová obsažená ve slupce jablek nám pomáhá udržovat hladinu cholesterolu pod kontrolou tím, že zvyšuje produkci kolagenu a zlepšuje vzhled pokožky a vlasů.

K přípravě této infuze přiveďte kůru 3 jablek k varu v litru vody. Je zásadně důležité vybrat si organická jablka a dobře je umýt, aby se zabránilo zavádění pesticidů a jiných toxických látek do těla. Jakmile dosáhne varu, vyjměte jej ze sporáku a ochlaďte přidáním lžíce skořice. Pijte po celý den.

zdroj: rimedio-naturale.it