Jak detoxikovat střeva a snížit nadýmání břicha lněnými semínky

Tyto lněná semínka jsou bohaté na živiny pro naše zdraví. Jeho rostlinný olej je jedním z nejzdravějších na světě a semena jsou bohatá na vlákninu, omega 3 a omega 9 mastné kyseliny a mnoho dalších živin nezbytných pro naše zdraví. Níže uvádíme jejich nejdůležitější výhody.

Jelikož jsou lněná semena bohatá na rostlinnou vlákninu, jsou vynikající přísadou pro hubnutí. Jsou užitečné proti zácpě, ale také k regulaci hmotnosti a regulaci chuti k jídlu díky jejich sytícím vlastnostem.

Rozpustná vlákna zabraňuje hromadění cholesterolu v krvi a usnadňují jeho eliminaci přirozenými způsoby. Lněné vlákno se váže na cholesterol a brání vstřebávání tělem.

Lněné semínko nám může dát energii a vitalitu, svaly zotavit rychleji. Kromě toho mají uklidňující účinek, který snižuje hladinu stresu a zlepšuje vzhled pokožky a vlasů.

Jsou bohaté na vitamíny, zejména ze skupiny B, a základní antioxidační živiny pro boj proti volným radikálům. Fytochemikálie v lněných semínkách nám pomáhají regulovat hormonální zátěž.

zdroj: rimedio-naturale.it