Japonská metoda protahování zad a hubnutí: Kompletní úleva od bolesti zad!

Ztráta hmotnosti bez přísné stravy a spousty fyzické aktivity je nemožná. Jakékoli jiné metody, jako jsou pastilky nebo jiné léky, které slibují opak, téměř vždy lžou.

Navzdory tomu technika japonského lékaře ukázala, že mnoho lidí může zhubnout zlepšením držení těla.

Tato léčba, kterou vynalezl Dr. Fukutsudzi, je vysvětlena v japonské knize, která zaznamenala rekordní prodeje v asijské zemi. V knize lékař uvádí, že ke zhubnutí potřebujete svinutý ručník, rovný povrch a cvičení, která se mají provádět třikrát denně po dobu pěti minut každý den.

Dr. Fukutsudzi, odborník na problémy s pánevními kostmi, zjistil, že hlavní příčinou břišního tuku je variace pánevních kostí a podkostní kosti.
Jakmile našel souvislost mezi těmito dvěma problémy, vymyslel tento způsob eliminace přebytečného břišního tuku. Níže naleznete postup.

  1. Omotejte ručník a zajistěte ho lepicí páskou. Posaďte se na podlahu a položte si ručník pod záda na úrovni břicha. Ručník musí být širší než ramena.
  2. Lehněte si, roztáhněte a nakloňte nohy, aby se vaše palce dotýkaly navzájem. Natáhněte ruce nad hlavu dlaněmi dolů (malé prsty se musí dotýkat).
  3. V této poloze vydržte asi 5 minut, třikrát denně.

I když je to velmi jednoduché cvičení, zaujatá poloha není nejpohodlnější. Prvních několikrát to bude nepříjemné a trochu bolestivé, protože kosti se vrátí do své přirozené polohy.

Pokud si tuto pozici nedokážete udržet, zkuste vydržet co nejdéle, možná více sezení po 1 nebo 2 minutách.

Jakmile cvičení dokončíte, nevstávejte náhle, protože by to mohlo mít vliv na vaše kosti. Počkejte několik minut, než se vrátíte ke svým každodenním činnostem.

zdroj: rimedio-naturale.it