Olej 31: léčí kašel, nachlazení, bolesti svalů, migrény a mnoho dalšího

Olej 31 je přípravek, který se těší velkému úspěchu po celém světě. Jedná se o směs éterických olejů pocházejících z 31 různých rostlin, ekonomické řešení, které nám nabízí řadu výhod pro naše zdraví.

Pro tělo je stimulující a osvěžující a je ideální pro aplikaci po fyzické aktivitě. Olej 31 má uklidňující, relaxační a analgetické účinky, které pomáhají zmírnit bolesti kloubů a svalů.

Aplikováním tuctu kapek na bolestivé místo pomáhá olej snížit zánět a zmírnit bolest. Je také užitečné v boji proti zánětu, jako je ztuhlost šíje, bolest šíje, bolesti dolní části zad a zánět šlach.

Nalitím několika kapek oleje do vany plné teplé vody je možné uvolnit tělo a bojovat proti únavě a vyčerpání. Chcete-li zmírnit bolesti hlavy a migrény, naneste malé množství na čelo.

Olej je také účinný proti lupům (před česáním nalijte 7 kapek na suché vlasy), proti otokům nohou (ponořte je do umyvadla plného horké vody a 15 kapek oleje) a na odstranění vrásek (nalijte několik 31 kapek oleje do zvlhčovač).

Antibakteriální a balsamický olej je také vynikajícím spojencem proti kašli, nachlazení a bronchitidě. Aby bylo možné tyto výhody využívat, lze jej použít také v aerosolu.

Olej také pomáhá navodit spánek (2 kapky v heřmánkovém čaji) a zlepšit trávení (3 kapky ve sklenici teplé vody).

Varování: nenanášejte olej na otevřené rány a olej nepijte, s výjimkou malého množství a zředěného nápojem.

Chcete-li koupit Just’s oil 31, můžete kontaktovat společnost přímo prostřednictvím jejich oficiálních webových stránek.

zdroj: rimedio-naturale.it