Silné přírodní antibiotikum, které eliminuje všechny viry, plísně a bakterie

Mezi antibiotika patří mezi nejpoužívanější léky, které jsou často zneužívány. Pokud máme onemocnění spojené s viry nebo bakteriemi, je dobré vědět, že je možné ho léčit přirozeně. Toto přírodní antibiotikum nám může pomoci bojovat proti několika patogenům současně a nezpůsobuje žádné alergické reakce ani vedlejší účinky.

Jedná se o koloidní stříbro, silné přírodní antibiotikum schopné eliminovat viry, bakterie, houby a parazity. Jedná se o minerální doplněk, který ničí všechny mikroorganismy způsobující nemoci. Používá se od starověkých Řeků, kdy se používá k inhibici mikroorganismů schopných ničit jídlo a pití.

Ačkoli jeho použití v medicíně ve 20. století pokleslo, s příchodem moderní medicíny je koloidní stříbro i nadále jedním z nejúčinnějších antibiotických a antivirových produktů.

V dnešní době se také používá v nemocnicích k léčbě spálenin, zatímco v Rusku se používá ke sterilizaci recyklované vody.

Koloidní stříbro  se získává elektrolýzou, při které se materiál kombinuje s destilovanou vodou. Výsledkem je jedno z nejúčinnějších přírodních antibiotik na světě. Posiluje imunitní systém a předchází vzniku některých chorob, jako je chřipka nebo opar.

Koloidní stříbro stimuluje vývoj kostí, podporuje hojení ran a popálenin, je užitečné při léčbě astmatu, malárie, artritidy, průjmů, oparu a candidy, lze jej použít proti jakémukoli typu virové nebo bakteriální infekce.

Koloidní stříbro lze snadno vyloučit močí, není návykové ani netoleruje a není absolutně toxické. Může být aplikován přímo na kůži nebo použit k kloktání. Doporučená spotřeba je jedna kapka na 1 kilogram hmotnosti. To znamená, že osoba vážící 60 kilogramů může denně vypít maximálně 60 kapek, vždy naředěných ve sklenici vody.

Další informace o tomto přírodním antibiotiku získáte u svého lékaře.

zdroj: rimedio-naturale.it