Trápí vás bolesti ramen? Zkuste tyto přírodní triky k okamžité úlevě

Bolest ramene může být opravdu nepříjemné a vysilující. Může se objevit v jakémkoli věku a intenzita se může lišit v závislosti na příčině. 

Pro méně silné bolesti ramen se můžete rozhodnout pro přírodní léky, které jim mohou ulevit, aniž byste se museli uchýlit k lékům nebo chemikáliím.

Epsomská sůl: Může zmírnit bolesti ramen, protože zlepšuje krevní oběh a uvolňuje stres. Naplňte vanu teplou vodou a poté do ní nalijte dva šálky epsomské soli. Namočte rameno asi na 25 minut. Opakujte 3x týdně.

Kurkuma: Silný a účinný přírodní lék proti bolesti, může být konzumován orálně nebo aplikován přímo na bolestivé místo. Smíchejte 1 lžíci kokosového oleje s 2 lžícemi prášku kurkumy a vytvořte krém. Naneste na ramena.

Jablečný ocet: Má protizánětlivé vlastnosti a je zásaditý. Naplňte vanu teplou vodou a před koupáním do ní nalijte 2 šálky jablečného octa.

Zázvor: Kromě toho, že působí protizánětlivě, je plný antioxidantů. Zlepšuje krevní oběh a stimuluje proces hojení.

Olivový olej: Může zmírnit bolesti ramen zlepšením oběhu, snížením ztuhlosti a otoků. Na několik sekund zahřejte olivový olej a poté naneste přímo na ramena.

Teplá voda: Naplňte sáček teplou vodou, abyste zmírnili záněty a otoky. Naneste na rameno po dobu nejméně 10-15 minut.

Česnek: Vynikající protizánětlivý produkt. Vezměte 3-4 stroužky česneku, odstraňte slupku a nastrouhejte je. Zahřejte trochu kokosového oleje a vmasírujte na ramena.

Levandulový olej: Uvolněte svaly a zmírněte bolest a zánět. Nalijte několik kapek levandulového éterického oleje do vany naplněné teplou vodou a koupejte se asi 20 minut.